X
به كوچكي يك كتاب دستگاه اينيسيا گنجينه اي كوچك است كه تمامي ويژگي هاي حرفه اي قهوه ساز هاي نسپرسو را در خود جاي داده است. كمترين تاثير در محيط زيست، كوچك و سبُك، مجهز به دستگيره اي زيبا، كه به آساني با هر طراحي داخلي سازگار ميشود.
بيشتر از آنكه مي بينيد. دستگاه پيكسي، مدل هوشمند دستگاه های ما است و تنها در ٢٥ ثانيه گرم ميشود که يكي از سريعترين در دستگاه های قهوه ساز است.
قهوه ساز پیکسی کلیپس
طوری طراحی شده كه شما بتوانيد به راحتي پنل هاي کناری آن را با توجه به سلیقه خود یا جدیدترین طرح ها تعويض نماييد. با توجه به طرح ها و مدل های مختلف پنل های موجود، رنگ و طرح دستگاه خود را عوض کنید. دستگاه پيكسي كليپس، به سبكي كه شما ميخواهيد! اين دستگاه شامل دو سري پنل است : سفيد و قرمز براق.
قهوه ساز سیتیز
برای استفاده طرفداران آماتور نسپرسو و طرح های مدرن سیتیز تلفیقی است از تکنولوژی پیشرفته و طراحی روز دنیا
قهوه ساز سیتیز میلک
با داشتن شیرجوش، به شما امکان تهیه قهوه های مختلف با شیر را تنها با فشردن یک کلید امکان پذیر کرده است
قهوه ساز سیتیز میلک
با داشتن شیرجوش، به شما امکان تهیه قهوه های مختلف با شیر را تنها با فشردن یک کلید امکان پذیر کرده است
قهوه ساز لاتيسيما +

تنها با فشردن يك كليد، اسپرسويي عالي با فوم شيري عالي همراه ميشود. نسل جديد دستگاه هاي لاتيسيما با تكنولوژي پيشرفته و سيستم تهيه قهوه تنها با فشردن يك كليد، امكان استفاده آسانتر را مهيا مينمايد. تهيه كاپوچينو و لاته ماكياتوي بي نظير همراه با فوم شير غليظ، تنها با فشردن يك كليد.
همانطور كه از نام لاتيسيما تاچ مشخص است، اين دستگاه به سادگي با لمس يك كليد، اسپرسو، لاته يا كاپوچينو با كيفيت عالي را تهيه مي كند. اين دستگاه كه مجهز به مخزن شير است و براي كساني كه قهوه با شير تازه دوست دارند ايده آل است.
دستگاه جديد لاتيسيما پرو، از كيفيت دستگاه هاي حرفه اي و با كاربرد آسان الهام گرفته است. تكنولوژي پيشرفته و صفحه نمايش لمسي، استفاده از آن را آسان نموده است. لاتيسيما پرو طراحي ويژه، محكم و بدنه آلومينيومي درخشان ارائه ميشود. تنها با لمس يك كليد از نوشيدن يك فنجان كاپوچينو يا لاته ماكياتوي بي نظير، لذت ببريد. هنر تهيه قهوه،هرگز به اين اندازه ساده و لذت بخش نبوده است.
دستگاه جدید نسپرسو با قابلیت اتصال بلوتوث به تلفن همراه و به برنامه نسپرسو امکان بررسی موجودی قهوه، تعداد قهوه مصرف شده، تهیه اتوماتیک قهوه، پیام های مربوط به نگهدرای دستگاه
قهوه ساز پرودیجیو میلک
دستگاه جدید نسپرسو با قابلیت اتصال بلوتوث به تلفن همراه و به برنامه نسپرسو امکان بررسی موجودی قهوه، تعداد قهوه مصرف شده، تهیه اتوماتیک قهوه، پیام های مربوط به نگهدرای دستگاه دستگاه پرودیجیو میلک دارای شیرجوش جهت تهیه فوم شیر بی نظیر و انواع قهوه های خوشمزه مثل کاپوچینو و لاته ماکیاتو میباشد
قهوه ساز اکسپرت
دستگاه اکسپرت، یک دستگاه همه کاره با امکان تنظیمات چهار اندازه فنجان قهوه از جمله قهوه امریکانو (جدید) برای تجربه یک قهوه معتدل دیگر، آب جوش و بهراه قابلیت انتخاب 3 درجه حرارت آب! بهمراه کلید اتوماتیک LED جهت هشدارهای دستگاه، دستگاه اکسپرت زمانیکه ظرف کپسول های مصرف شده پُر شود، رُسوب زدایی نیاز باشد و زمانیکه مخزن آب خالی باشد به شما اعلام میکند. به لطف فن آوری بلوتوث هوشمند و تلفن همراه (ios و Android) دستگاه اکسپرت قادر به تهیه قهوه مخصوص شما میباشد و همچنین امکان بررسی موجودی قهوه، تعداد قهوه مصرف شده، تهیه اتوماتیک قهوه، پیام های مربوط به نگهدرای دستگاه در اختیار شماست.
قهوه ساز اکسپرت میلک
دستگاه اکسپرت میلک بهمراه شیرجوش، یک دستگاه همه کاره با امکان تنظیمات چهار اندازه فنجان قهوه از جمله قهوه امریکانو (جدید) برای تجربه یک قهوه معتدل دیگر، آب جوش و بهراه قابلیت انتخاب 3 درجه حرارت آب! بهمراه کلید اتوماتیک LED جهت هشدارهای دستگاه، دستگاه اکسپرت میلک زمانیکه ظرف کپسول های مصرف شده پُر شود، رُسوب زدایی نیاز باشد و زمانیکه مخزن آب خالی باشد به شما اعلام میکند. به لطف فن آوری بلوتوث هوشمند و تلفن همراه (ios و Android) دستگاه اکسپرت میلک قادر به تهیه قهوه مخصوص شما میباشد و همچنین امکان بررسی موجودی قهوه، تعداد قهوه مصرف شده، تهیه اتوماتیک قهوه، پیام های مربوط به نگهدرای دستگاه در اختیار شماست.
U
قهوه ساز یو

دستگاه U متناسب با زندگي مدرن طراحي شده است و عليرغم تكنولوژي پيشرفته، كاربردي آسان دارد. دستگاه UMat با رنگ مشكي مات با زيبايي خيره كننده شما را شگفت زده ميكند.
قهوه ساز یو میلک

دستگاه U متناسب با زندگي مدرن طراحي شده است و عليرغم تكنولوژي پيشرفته، كاربردي آسان دارد. U، دستگاه جديد اتوماتيك نسپرسو، كه تنها با يك اشاره قهوه شما را تهيه ميكند، اكنون با امكان تهيه شير، تكميل شده است.
قهوه ساز مایستریا

سری دستگاهی است که با در اختیار گذاشتن کنترل تمامی امکانات، تهیه قهوه را به یک لذت تبدیل میکند. مایستریا به شما امکان تهیه فوم شیر با لوله بخار را همانند یک باریستای واقعی میدهد.
قهوه ساز گرن مایستریا

آمیزه ای هوشمندانه از تكنولوژي پيشرفته روز و طراحي زیبا است. دستگاه گرن مايستريا، دارای سیستم گرمکن فنجان و شيرجوش مدرن جهت تهیه فوم شير است تا به شما تجربه باريستای واقعی در خانه را بدهد.