X
ارتباط با ما

"کیش سیلور پالم" بعنوان واحد تجارت الکترونیک گروه صنعتی بازرگانی ایلوکاوات با بیش از 30 سال پشتوانه مدیران ارشد خود و بهره گیری از نیروهای جوان ، متخصص و کارآمد ، در سال 1394 با برند تجاری ViNiDiT یا همان We Need iT! فعالیت خود را در عرصه فروش محصولات بصورت مستقیم به مصرف کنندگان با قیمت و شرایط قابل رقابت آغاز نمود.

در سال 1395 این وب سایت حوزه فعالیت خود را در راستای عرضه مناسب تر محصولات و نیز خدمات در داخل کشور سیاستگزاری نمود و در راستای حفظ حقوق مصرف کننده ، معرفی و عرضه محصولات و خدمات با کیفیت داخلی و خارجی را سرلوحه خود قرارداد و با نیت حمایت از محیط زیست ، هنر ، ورزش و .... و افزایش میزان مشارکت عمومی مسیر خود را ترسیم نمود.

ارائه خدمات نه صرفاً به مصرف کنندگان نهایی، بلکه به فعالین تجاری در حوزه های اقتصادی در راستای رفع نیازهای مصرف کنندگان و همچین تامین مواد اولیه و ماشین آلات واحد های تولیدی داخل کشور با ترکیبی از ایجاد بستر تامین با ابزار نوین دریافت و پرداخت اعتباری همراه با صحت و اصالت در کیفیت محصولات از جمله بسترهای دیده شده در این راه است .

و اینک با کسب مجوز " نماد اعتماد الکترونیکی " از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت و ایجاد درگاه های مناسب سیستم بانکی کشور، مسیر را هموارتر از پیش و با همراهی شما سرور ارجمند پیش خواهیم برد .

نماد " دارکوب طلایی " بعنوان قاصد و پیام آور باران و نعمت " بعنوان نماد ViNiDiT Club انتخاب و مورد استفاده قرار گرفت .

 

با دارکوب طلایی ما را دنبال کنید.

 

جهت ارتباط با ما از یکی از روش های زیر استفاده نمایید :

شرکت کیش سیلور پالم (سهامی خاص)
شماره ثبت ۶۰۹۷
جزیره کیش، بلوار ایران، قطعه EX8، ساختمان مبلمان سام چوب، طبقه اول، واحد ۳
کد پستی  ۷۹۴۱۶۵۹۶۶۱    
شماره تلفن ثابت     ۰۷۶۴۴۴۲۰۵۶۴ / ٠٢١٨٨٥٦٥۷٠٠
شماره تلفن همراه    ٠٩٣٤٧٦٩٠٦٥٩ / ۰۹۰۳۲۳۷۳۰۰۹

واحد پشتیبانی : ٠٢١٨٨٥٦٥۷٠٠